Főoldal>Álláslehetőségek>Irodavezetői álláslehetőség
Álláslehetőségek

Irodavezetői álláslehetőség

A Central Home ingatlaniroda új munkatársakat keres, IRODAVEZETŐI pozícióba. Cégünk több, mint 15 éve foglalkozik budapesti ingatlanok értékesítésével. Célunk ügyfeleink magas szintű kiszolgálása piacvezető módszereinkkel. Csatlakozz a Central Home-hoz, a belváros ingatlan specialistájához, és építs karriert nálunk!

Főbb feladatok:

– Adminisztráció;

– Új és használt ingatlanok értékesítése, bemutatása;

– Tárgyalások szervezése és lebonyolítása;

– Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel;

– Új partnerekkel kapcsolat kialakítása;

– A meglévő kapcsolatok erősítése;

– Tanfolyamok / továbbképzések szervezése;

– Az irodák arculatának rendszeres ellenőrzése;

– Az irodák működésének felügyelete és ellenőrzése

– Új kollégák felkutatása

– Új értékesítők munkájának koordinálása.

Elvárásaink:

– Eredmény- és sikerorientáltság;

– Minimum középfokú végzettség;

– Ingatlanközvetítés területén szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalat;

– Jó kapcsolatteremtő képesség;

– Kiváló vezetői képességek és csapatmotiváló képesség;

– Számítógépes felhasználói ismeretek;

– Társalgási szintű angol nyelv;

– Fokozott precizitás;

– Szervező készség;

– Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség;

– Word, Excel tudás;

– Igényes megjelenés;

– Vezetői készségek.

A fényképes önéletrajzokat az allas@centralhome.hu e-mail címre várjuk. Kérjük a „Tárgy” mezőbe tüntessék fel az alábbiakat: „Irodavezető jelentkezés”!